Kauha Gastro Karviná

KauhaGastro - Gastro zařízení Karviná

 

 

Firma KauhaGastro

dodává špičkové gastro zařízení, gastro technologie a kuchařské potřeby světových i českých výrobců. KauhaGastro je mladou perspektivní firmou dodávající gastro zařízení, gastro technologie a kuchařské potřeby. Nevíte si rady s nepřeberným množstvím gastro zařízení?

 

Gastro zařízení Karviná

Oslovte naše odborníky a my Vám nabídneme gastro zařízení dle Vašich požadavků a potřeb při dodržení nejnižších možných  nákladů. Mezi naše primární obory patří dodávka gastro zařízení, gastro technologie a drobného inventáře do těchto měst:

Karviná, Havířov, Orlová, Bohumín, Petřvald, Rychvald, Český Těšín, Třinec, Ostrava a okolí.

 

 

 

 

Restaurace, fast food, hotel, jídelna

Kauha Gastro Karviná

dodavatel gastro zařízení dodává gastro technologie, kompletní vybavení kuchyně pro restaurace, hotely, rychlé občerstvení a jídelny v okrese Karviná. Dopravu, nacenění, konzultace poskytujeme zdarma ve městech Karviná, Bohumín, Orlová, Havířov, Ostrava, Český Těšín a Třinec. 

Dodavatelé a výrobci gastro zařízení

Společnost Kauha Gastro Karviná

dodává gastro zařízení, gastro technologie a kuchyňský inventář od předních světových i českých výrobců. Dlouhodobá praxe ukázala, že naši zákazníci potřebují základní poradenství v oblasti gastro zařízení, gastro techniky a kompletního kuchařského vybavení. Proto toto poradenství poskytujeme zdarma jako první kontakt se zákazníkem. Nebojte se zeptat, případně si nechat vypracovat nabídku složenou z více variant. Kauha Gastro Karviná je tady pro Vás.

Vyhledávání

Kontakt

Kauha Gastro - gastro zařízení Karviná Závada 66
Petrovice u Karviné
735 72
Gastro zařízení: Ing. Špalek Vladimír
tel: 734 507 970